Castrol

Není snad nikdo, kdo by tuto značku neznal. Značka Castrol slouží spoustě řidičů, motorkářů nejen tady, ale i po celém světě. U společnosti jsme hrdí na své znalosti a odbornost, která se dokáže neustále vyvíjet a zlepšovat. Ke spolehlivosti technologií a jistotě výkonu potřebujeme důvěryhodného partnera.

Pro správný chod motoru je nezbytný kvalitní olej, který snižuje tření jeho součástek, odstraňuje nečistoty vzniklé spalováním, chladí jednotlivé součástky a ochraňuje motor před poškozením. Kvalitní motorový olej by měl mít dostatečně nízkou viskozitu, aby netuhl při nízkých teplotách ale zároveň dostatečně vysokou, aby zvládl pracovat i při vysokých teplotách motoru jedoucího na vysoké otáčky. Motorové oleje Castrol všechny tyto funkce zvládají na výbornou. Díky tradici, která sahá až do roku 1899 a spolupráci s předními výrobci automobilů, nabízejí maziva Castrol to nejlepší na současném trhu maziv. Oleje Castrol se používají v automobilech, motocyklech, letadlech, zkrátka všude, kde je potřeba absolutní spolehlivost a bezporuchový chod. Maziva Castrol prokazují svou spolehlivost i na jiných planetách - již od roku 2012 zajištují hladký chod vozítka Curiosity, které zkoumá povrch Marsu.

Jsme hrdí na skutečnost, že je Castrol již více jak 8 let naším spolehlivým partnerem. V našem sortimentu maziv Castrol naleznete nejen motorové a převodové oleje, ale také oleje pro motocykly a nákladní automobily. Za zmínku stojí například řada olejů EDGE, která až o 40 % snižuje tření jednotlivých součástek v motoru a vyniká skvělými vlastnostmi při studeném startu i při provozu za nízkých teplot. Vynikající jsou i oleje GTX, nebo řada Magnatec vybavená technologií Dualock, která poskytuje motoru ochranu na molekulární úrovni, snižující o 50 % nejen opotřebení při zahřívání, ale i v režimu start-stop.

Oleje Castrol nabízejí to nejlepší na trhu motorových maziv, zajištují vysokou oxidační stabilitu i vysoký výkon motoru při nízké spotřebě. Díky speciálním aditivům snižují tření a přispívají tím k ochraně a prodloužení životnosti motoru. Vyberte si z našeho sortimentu olej, který posune výkon vašeho motoru zase o kousek dál.